regulamin

 

REGULAMIN

1. Sklep internetowy MARKO zwany dalej Sklepem prowadzony jest przez:
Izabela i Adam Tim, ul. Poznańska 31, 62-050 Mosina
, NIP 777 110 63 61 Regon 631017727
tel. kontaktowy: 503757588

2. Klient kupujący towar zwany będzie w dalszej części Regulaminu Zamawiającym.
 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok korzystając ze strony Sklepu. Zamówienie można też składać za pomocą poczty elektronicznej - w jednym mailu wysyłając numery katalogowe poszczególnych produktów, ilość zamawianych sztuk i dokładny adres do wysyłki.

4. Rejestracja w Sklepie jest jednoznaczna z akceptacją przez Zamawiającego Regulaminu Sklepu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na potrzeby związane z wysyłką zamówienia.
 

5. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich przez osoby trzecie. Zamawiający ma prawo wglądu do swoich danych, usunięcia ich bądź poprawienia.

6. Zamawiający jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

 

7. Realizacja zamówienia w przypadku płatności za pomocą przelewu bankowego odbywa się w momencie zaksięgowania wpłaty na konto Sklepu.
 

8. MARKO zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.
 

9. Zamawiający ma możliwość wyboru formy płatności za zamówione towary:

- płatność za pomocą zwykłego przelewu bankowego na konto 

PKO BP
571020 4027 0000 1702 0242 7359

W tytule przelewu Zamawiający musi podac numer złożonego zamówienia.

10. Cena towaru nie obejmuje kosztów transportu.
 

11. Koszt transportu pokrywa Zamawiający.
 

12. Koszt wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej:
      

Koszt dostawy dla przesyłki pocztowej - kurierskiej 48 - wynosi odpowiednio:

- przy zakupach w kwocie od 0 zł do 29,99 zł - koszt wynosi 6,50zł

- przy zakupach w kwocie od 30 zł do 59,99 zł - koszt wynosi 7,50zł

- przy zakupach w kwocie od 60 zł do 99,99 zł - koszt wynosi 9,50zł

- przy zakupach w kwocie od 100 zł do 199,99 zł - koszt wynosi 15zł

- przy zakupach 200zł i więcej - przesyłka gratis!

- przy zakupach za pobraniem pocztowym, prosimy o podanie takiej informacji w uwagach, przy składaniu         zamówienia

UWAGA!

Istnieje również możliwość wysyłki do paczkomatu In Post.

- wystarczy w uwagach dodać dokładny adres paczkomatu, do którego ma zostać nadana przesyłka wraz z numerem telefonu (potrzebnego do nadania paczki)

 

13. W momencie zmiany w cenniku usług Poczty Polskiej  Sklep wprowadzi stosowne zmiany, poinformuje o nich w Regulaminie oraz drogą mailową zarejestrowanych użytkowników.
 

14. W chwili odbioru Zamawiający zobowiązany jest sprawdzić towar. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń czy wątpliwości powinien niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą.
 

15. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.
 

16. Zgodnie z ustawą Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania). Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni, przelewem bankowym na konto wskazane przez Zamawiającego. 
 

17. MARKO zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, wycofywania towarów.
 

18. W przypadku artykułów niedostępnych w chwili zamówienia MARKO skontaktuje się z Państwem celem uzgodnienia terminu dostawy.
 

19. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. Wszelkie zmiany w regulaminie obowiązują od dnia opublikowania ich na stronie Sklepu.

20. Przesyłki pocztowe nadajemy za pośrednictwem kuriera pocztowego od poniedziałku do piątku. Czas oczekiwania na jej dostarczenie od momentu nadania przesyłki, wynosi do 48godzin.

21. Jeżeli interesuje Państwa faktura to proszę o wypełnienie odpowiedniego pola podczas składania zamówienia.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Z dniem 25 maja 2018 r. zostaje wprowadzone w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z naszych usług 

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy syriaart.pl, przez Firmę Handlową Izabela Tim, z siedzibą: ul Poznańska 31, 62-050 Mosina.
 
Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.
 
Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na Witrynie:
 
1) nazwisko i imię,
2) adres zamieszkania lub pobytu,
3) adres poczty elektronicznej (e-mail),
4) numer telefonu,
5) Numer Identyfikacji Podatkowej.
6) adres poczty elektronicznej (e-mail),
 
Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody i jest konieczne wyłącznie dla realizacji wskazanych powyżej celów. Podkreślamy, że nie muszą Państwo podawać tych danych, jeżeli nie chcą Państwo korzystać z wskazanych powyżej możliwości. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
 
 
W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów: firmy kurierskie, operatorów systemów płatności. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
 
Sklep internetowy może również gromadzić dane zwyczajowo zbierane przez administratorów systemów internetowych w ramach tzw. logów lub plików dziennika. Informacje zawarte w logach mogą obejmować m.in. Państwa adres IP, rodzaj platformy i przeglądarki internetowej, dostawcę Internetu oraz adres strony, z której weszliście Państwo na Witrynę. Niektóre podstrony w ramach Witryny oraz inne środki komunikacji z Państwem mogą zawierać tzw. „web beacons” (tzw. elektroniczne obrazki). Web beacons pozwalają na otrzymanie informacji takich jak np. adres IP komputera, na który załadowana została strona, na której web beacon został zamieszczony, numer URL strony, czas załadowania strony, rodzaj przeglądarki, jak również informacje zawarte w cookies, w celu oceny efektywności naszych reklam. Dane te będą archiwizowane i wykorzystywane w celach analizy statystycznej i oceny globalnego ruchu użytkowników Witryny. Dane te nie będą łączone z przekazanymi przez Państwo danymi osobowymi.
 
Sklep internetowy dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych. 
 
 
 
Administrator danych osobowych
 
Uprzejmie informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Firma Handlowa Marko, ul.Poznańska 31, 62-050 Mosina
 
 

 

 

 

CHCESZ ZNAĆ KOMENTARZE O NAS - ODWIEDŹ NASZ SKLEP W SERWISIE ALLEGRO -

100% POZYTYWNYCH KOMENTARZY DLA Syrius4